La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1300 Culés

konto usunięte

0

Czuje, ze Roberto przyniesie nam wiele pociechy w LM jak bedzie mial do krycia gosci typu Mane albo Silva :D

3

@El dominatore Szczerze lepiej sie obawiaj Alby żeby nie odwalił kolejnego sabotażu bo nie przypominam sobie żeby Roberto był robiony przez Mane, ale Semedo który został zgwałcony przez Viniciusa to pamiętam

konto usunięte

1

@sebo939 Alba rozegral jeden z najlepszych sezonow jaki pamietam. Semedo ma dolki ale Roberto to w wiekszosci przypadkow wielka dziura po prawej stronie.

0

@El dominatore Jeden z najlepszych sezonów gdzie na koniec był jednym z tych który pogrzebał nasze szanse na 2 trofea. To on zawalił nam LM i podsumował sie z Valencią, Semedo zresztą z tą Valencią także sie nie popisał. TO jest Barcelona, tu w kluczowych momentach masz pokazywać jaja. CO mi po dobrym sezonie skoro w najważniejszym meczu sezonu pieprzysz wszystko jak ostatni junior

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?