La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

3

Czemu tyle osób spodziewa się wielkich rotacji jutro? 3 punkty są koniecznością a we wtorek gramy mecz o nic.

0

@Nano22 Ja widze 2/3 zmiany. Z dyskomfortem Ansu pewnie będą 2. Czuje Wague i Puiga/Alene od 1. Lenglet pewnie zagra pod kartke od 1.

Sklad taki:
MATS
Wague, Pique, Lenglet, Firpo
Busi
FDJ, Alena/Puig
MSG

0

@Rewolucja123 A Rakitić, Vidal i Roberto mają jakieś problemy zdrowotne? Czemu ma zagrać Puig/Aleña kosztem nich akurat jutro? Dużo bardziej spodziewam się ich gry we wtorek.

0

@Rewolucja123 Puig nie zagra. Jeśli miałoby się tak zdarzyć, to trenowałby dzisiaj z pierwszą drużyną.

0

@Nano22 Bo młodsi koledzy tez powinni dostawac szanse. Po cos tutaj sa.

0

@Nano22 Nie spodziewam się wielkich rotacji ale gramy ze słabą Mallorcą, która ostatni raz z Barceloną na Camp Nou zdobyła punkt 9 lat temu, jest 17 w tabeli a po za tym gramy u siebie więc normalne że zmiany powinny być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?