- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
0
Vinicius, Mbappe, Rodrygo... hit czy kit? ;-)
nierealne marzenie Realu czy możliwy atak przez 10 lat? ;-)
2
@Avada Kedavra Vinicius kit, Rodrygo może się wyrobić i być ważnym zawodnikiem na wiele lat
1
@Socjopata Też tak to widzę. Vinicius poza tym, że jest szybki nie ma nic do zaoferowania, Rodrygo wygląda o wiele bardziej dojrzale, a Mbappe... no cóż oby nie trafił do Realu bo to będzie po Messim hegemon w futbolu na wiele lat.
0
@Avada Kedavra Wole Benzeme od tej 3
0
@skakun95 to gdzie trafi? wydaje mi się ze tylko Real i City są w stanie go kupic.
1
@skakun95 Tylko Mbappe i tak musi gdzieś odejść, w PSG zostanie jedynie najlepszym piłkarzem ligi francuskiej w historii i poza zajmowaniem miejsc 2/3 w złotej piłce nic więcej tam nie ugra, wątpię żeby PSG wygrało ligę mistrzów w najbliższych 5 latach.
0
@Avada Kedavra @Socjopata Obaj macie rację i dlatego mam nadzieję, że trafi do City ;) Barca niestety przespała swoją okazję biorąc zamiast niego szklanego Ousmane'a...
0
@Avada Kedavra Rodrygo i Mbappe możliwe, Vinicius do ostrzału pojdzie.
2
@Avada Kedavra Vinicius niedługo wyląduje w jakiejś Granadzie czy innym Las Palmas.
0
@skakun95 Mbappe jest zawodnikiem jednowymiarowym.Neymar robił w meczu Psg ciekawsze rzeczy, mimo braków fizycznych.Kontrola piłki ,dogrania na milimetr.Oczy 360.Wiadomo jeszcze jak wykonuje wolne.
A powszechnie wiadomo jak wszystko dzisiaj jest dostępne aby piłkarz się rozwijał.Internet npYoutube itp też jakość tych filmików się poprawia.Barca buduje szkoły piłkarskie na świecie .Rozwija się mocno Azja.Coraz więcej jest też grajków na filmikach pokazujących sztuczki piłkarskie do tego dochodzi dieta i technologia.Mbappe to wspaniały piłkarz ale raczej ktoś się pojawi zwłaszcza że Messi jeszcze trochę pogra.Raczej będzie to piłkarz bardziej w strone Ronaldinho czy Neymara.Bo to wszystko co oni grali jest odkryte nagrane i rozpracowane.Można się tego uczyć.Kluby nie stoją w miejscu rywalizują na każdym polu także szkolenia.Poprawia się monitoring zawodników.Nie sądze aby nikt się nie pojawił.Jak szybko awansował Fati czy taki Rodrygo.Kto o nich wiedzia jeszcze 2 lata temu.