La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

0

Pytanie do FM-owców.

Mieliście taką sytuacje, że taktyka w trakcie meczu zmienia się automatycznie i dodatkowo następuje zamiana zawodnika pasującego do nowej taktyki?

U mnie defensywnego pomocnika zmienia na ofensywnego.

0

@elmayakos pewnie w obowiązkach sztabu coś namieszane

0

@Striker Nic nie zmieniałem właśnie. Poszukam.

0

@elmayakos albo taktykę od nowa ułóż może tam coś

0

@Striker W obowiązkach jest wszystko git, taktyka zrobiona od nowa. Taka sytuacja tylko w meczach towarzyskich.

0

@elmayakos a to właściwie bym się nie przejmował xD szczerze jak są sparingi to biorę urlop i symuluje ten okres, no chyba że negocjuje transfery to wiadomo :)

0

@Striker Ja wolę mieć wszystko pod kontrolą :D

0

@elmayakos Odstawiłem na razie FMa całkowicie bo kurde jak odpale to wsiąkam na kilka godzin, syndrom jeszcze jednej kolejki

0

@Striker mnie jak zaczynają oczy boleć to wyłączam :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?