La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

21

ta drużyna ma dwóch cudotwórców, dwóch "Messich", jeden gra w polu a drugi stoi na bramce. Moim zdaniem ten na bramce "strzelił" dzisiaj więcej bramek i to on powinien być zawodnikiem meczu.

konto usunięte

0

@panczo W tym meczu jednak nie do końca. Owszem, MATS i Leo zrobili cuda, ale d 25 minuty cała drużyna (może poza Firpo) grała bardzo dobrze. Pamiętaj z kim graliśmy. Co choćby Lenglet czyścił, to brak słów.

0

@Persyfl ja akurat za ten mecz biję i doceniam Valverde. Faktycznie drużyna dała się przez pół godziny klasycznie wyszumieć przeciwnikowi i trener doskonale przewidział, że przez 30 minut będą pressować ile wlezie i należy to przeczekać. W drugiej połowie Atletico fizycznie już się trochę wysypali. Martwi mnie ciągle Griezz, który wygląda jak statysta, równie dobrze mogłoby go nie być na boisku i nie zauważalibyśmy wielkiej różnicy, on po prostu nie pasuje do Barcelony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?