- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
18
W taki gorąc już mój organizm jest tak przemęczony ze japierdziele. Od rana mi słabo
32 odpowiedzi
Stinger_
6
Złota Piłka 2025/26Czy Leo Messi ma w ogóle na nią szansę?Spotkałem się z różnymi opiniami... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
heniusss
4
Niektórzy to narzekają jak by 26 stopni w nocy było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
6
:O
https://x.com/nocontextFCB/status/1199811380465033216
0
@IronSanHybrid Tak jak mówiłem Tiki-Taka umarła i nigdy nie wróci. Teraz gramy bardziej wyrachowany, skuteczny pragmatyczny futbol ;)
10
@Barca_Big_Moment zapomniałeś dopisać na końcu xD :D
1
@IronSanHybrid Wynika z tego tyle, że Barca wygrała a Real wczoraj przy pełnej dominacji zremisował. Wyobrażam sobie co działoby się tu gdyby Barca zagrała jak Real wczoraj i zakończyła mecz remisem.
0
@Jordi10 zawsze można łączyć przyjemne z pożytecznym :D PSG i BVB były mega rzadkie, ale jednak PSG większa siła ognia + fart i wyciągnęli remisik.