La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

konto usunięte

3

Jaka polityka jest każdy widzi i może wyrobić swoje zdanie.
Jako kibic Barcelony jaram się tym co będzie się działo aż do świąt bożego narodzenia. Od jutra do 21.12 mamy 8 bardzo ważnych meczów i dużo może się wyjaśnić. Możemy grać słabo, mieć mało szczęścia i odpaść z LM! Czy jest to realne? W końcu mówimy o piłce nożnej. Możemy przegrać z Atletico Madryt i z Realem w domu co spowoduje że i liga stanie się dla nas wielkim problemem. Ale może będzie bardziej optymistycznie czyli pewny awans z pierwszego miejsca w LM i przynajmniej 4 punkty z zespołami z Madrytu. Obojetnie jak się skończy ten okres meczów co trzy dni to czekają nas spore emocje, nerwy i bez końca temat Valverde. Jednego jestem pewien czas do świat minie nam bardzo szybko.

1

@Janiama W końcu mogę się z Tobą zgodzić. Też się niesamowicie jaram meczami co 3 dni (w tym dosłownie wieloma hitami). W dodatku ten klasyk... fajnie, że go przesunęli. Jak dla mnie termin super. Pooglądam klasyk, w następny dzień na zajęcia i powrót do domu na święta. Niesamowicie mnie to jara.

konto usunięte

1

@JohnA Jak będziesz w moim wieku to częściej będziesz się ze mną zgadzał :)

0

@Janiama Nie wydaję mi się, ale tym razem się akurat tak udało :P Pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?