La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

18

Śmiać się z Mauricio Pochettino, że nie wygrywał im puchrów czy tytułów, kiedy gościu wyciągnął ich na top bez możliwości wydawania setek milionów jak pozostałe kluby z czołówki, to naprawdę słabe...

"Since Pochettino's arrival at Tottenham in 2014, Sky Sports reports that Spurs have spent £254million in transfer fees while receiving £225m to leave a net spend of £29m.

Spurs' net spending pales in comparison to the rest of the big six Premier League clubs: Manchester City (£518m), Manchester United (£466m), Arsenal (£225m), Chelsea (£200m) and Liverpool (£183m) have all overspent Spurs by at least £100m."

A teraz wszyscy prześmiewcy niech się zastanowią, gdzie byłaby Barca gdyby wydała tyle samo co Tottenham pod wodzą Mauricio?

Dla porównania warto spojrzeć na tę kwotę

"Barcelona have spent over €1 billion since 2014-15 after Antoine Griezmann move'

1

@Pilka_jest_okragla Chcesz powiedzieć że nasz bilans transferowy wynosi miliard euro na minusie? Bo z tego co rozumiem kwoty podane w przypadku klubów angielskich to właśnie bilans a nie suma wydana.
E: no chyba że po prostu chcesz porównać 300 mln wydane przez Tottenham do miliarda przez nas. No faktycznie jest to bardzo duża różnica, ale popatrzmy jakie sukcesy odnieśliśmy w tym czasie, a jakie Totki.

konto usunięte

7

@Pilka_jest_okragla gdybyśmy np. nie kupili Coutinho, Dembele i Griezmanna to na razie byśmy za bardzo tego nie odczuli, trochę punktów mnie w lidze i może brak Superpucharu. Co nie zmienia faktu, że umniejszanie Pochowi przez brak trofeów to idiotyzm.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?