La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 875 Culés

42

Goals vs top 50 ranked nations:

Messi: 56 Goals
Ronaldo: 28 Goals
_________________________
Dziękuję, dobranoc.

0

@Zip taaa, Ronaldo ma blisko 99 goli, Messi no niestety pod tym względem może buty czyścić.

22

@Chwytliwy Messi cr7 ma buty czyścić? Ogarnij się chłopak... Messi z Litwą nie grywa bo już dawno miałby więcej bramek

40

@Chwytliwy Gdyby Messi grał z drużynami które piłkę nożną traktują jako hobby po pracy to też by miał tyle goli :-)

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Messibestplayerintheworld to gdybanie, fakt faktem Messi pod tym względem dla Ronaldo może buty czyścić, i tyle, to jest fakt którego nie obalisz.

7

@Criss18Barca ale co mnie gdybanie obchodzi? No kurka, każdy tutaj chwali innych za liczbę goli w reprezentacji, napiszesz że cris w reprezentacji naprawdę od groma strzela to już źle, już źle, a ile nasz Lewy z kozakami strzelał? Ja obstawiam że naprawdę niewiele a jednak ogromnie się go docenia za dorobek bramkowy w kadrze.

Niektórym to tak nie pasuje że Ronaldo jest w czymś lepszy od Leo że ja nie mogę.

3

@Criss18Barca Akurat Messi też nastrzelał Boliwią, Ekwadorowi, Nikaragurą czy jakimś innym badziewiom.

14

@Chwytliwy A Bosacki ma, więcej bramek na mundialu od Lewego. Pod tym względem Lewy może mu buty czyścić.

13

@daniel32778 Ekwador to akurat dosuc poważna drużyna. Gdybyśmy grali z nimi sparing raczej byśmy dostali :-)

0

@Criss18Barca No tak, pod tym względem może czyścić buty Lewy dla Bosackiego że ma gola na mundialu a Lewy już nie.

53

@daniel32778 Skoro Ty porównujesz Boliwie i Ekwador do Litwy, San Marino, Luksemburga czy innych Liechtensteinów to nie mamy o czym rozmawiać.

2

@Criss18Barca Bardzo poważna, bo 13 lat temu z nami wygrali...

3

@SkN Ronaldo przeciwko San Marino nigdy nie grał, to po pierwsze, a po drugie Litwa, Luksemburg, to drużyny sporo lepsze niż pół amatorzy z San Marino.

7

@daniel32778 Eliminacje w strefie Ameryki Południowej to najtrudniejsze eliminacje. Taka niby cienka Boliwia myślę że jest na poziomie Norwegii /Słowenii.
Zobacz sobie jakie wyniki robi Ekwador w rozgrywkach młodzieżowych. Naprawdę to jest dobra drużyna, przecież dużo im nie zabrakło żeby do Rosji polecieli. Fakt nie mają gwiazdy w drużynie, ale to drużyna o poziomie zbliżonym do Polski, a jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne to nas biją na głowę.

6

@daniel32778 Już sam fakt że Nowikowas z Legii to największa gwiazda litewskiej piłki daje dużo do myślenia xD

0

@Zip No niby tak, ale za 50 lat sobie ludzie zerkną w statystyki i nie będą patrzeć na to komu kto strzelał liczą się liczby :P
Tak samo będzie z 3 LM z rzędu dla realu nikt za parę lat nie będzie pamiętał w jakim stylu to zostało zdobyte tylko że zostało w ogóle zdobyte ;)

2

@daniel32778 Dalej nie mają jakiegokolwiek podjazdu do Wenezueli, Boliwii czy Ekwadoru.

6

@Criss18Barca Po prostu bawi mnie umniejszanie Ronaldo wszędzie i zawsze. Nawet gdy Reprezentacyjnie idzie mu lepiej od Messiego, to jest to umniejszane. Messi jest lepszy od Ronaldo ogólnie i tutaj nie ma żadnych porównań, ale w Reprezentacji, to Portugalczyk jest górą i tutaj nie ma porównań mnóstwo goli + ME. Nikt za 20 lat nie będzie pamiętał czy strzelał Litwie czy Luksemburgowi, ponad 100 bramek w kadrze będzie miał

1

@SkN No i co z tego? Żadna z tych drużyn nie grała na MŚ, bo jest za słaba. Boliwia czy Wenezuela są słabe, a Luksemburg czy Litwą są jeszcze bardziej słabe.

2

@daniel32778 Ja rozumiem co chcesz mi przekazać ale pisząc, że Messi nastrzelał Ekwadorowi i Boliwii to jest po prostu niewybaczalna ignorancja lub nie wiedza.

5

@daniel32778 akurat Ekwador grywał i nie zapomnij, że na MŚ w niemczech ograli nas jak dzieci.

1

@SkN Co chwilę jak są mecze Reprezentacyjne czytam te same pierdoły i wyliczanie, że tutaj strzelił 170 drużynie na świecie, a tutaj 140. Nawet nasz Lewandowski nastrzelał w Reprezentacji drużynom o podobnym potencjale. Ronaldo dokonuje czegoś historycznego w Reprezentacji i trzeba to docenić, a nie wyliczać komu strzelał.

2

@daniel32778 Ja nigdzie nie napisałem, że nie doceniam Ronaldo za te 99 bramek. Wielki szacunek za dokonanie tej sztuki po prostu nie mogę Ci wybaczyć porównania kilku drużyn z Ameryki Płd. do europejskich kopciuszków (odnośnie twojej dyskusji z użytkownikami powyżej). Gdybyś tego nie napisał w ogóle bym się w waszą dyskusję nie mieszał.

0

@SkN te drużyny z Ameryki Południowej to także kopciuszki, ot co.

2

@Chwytliwy Buty czyścić to przesada. Różnica 29 bramek a Ronaldo dwa lata starszy.

0

@Criss18Barca
"Eliminacje w strefie Ameryki Południowej to najtrudniejsze eliminacje. Taka niby cienka Boliwia myślę że jest na poziomie Norwegii /Słowenii."
Juz pomijam jakie zmiany klimatu maja podczas podrozy.
Chcialbym zobaczyc ile bramek mialby Messi w takiej grupie jaka ma aktualnie Belgia :D

« Powrót do wszystkich komentarzy