La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1240 Culés

0

Śmieszy mnie to, że pensje zawodników którzy mieliby od nas odejść, są problematyczne do zapłacenia dla innych klubów. Płacimy 8 baniek takiemu Rakiticowi na które Juventus nie może sobie pozwolić. W czym tu jest problem? My tak dużo płacimy czy Juve leci sobie z nami i liczy na obniżenie odstępnego?

5

@Gaucho my płacimy dużo, a Juventus ma naciągnięty budżety płacowy jak struna przez CR7.

2

@Gaucho Barcelona tak dużo płaci. Chyba tylko United i PSG płaci jeszcze astronomiczne pensje. Reszta klubów ma to w miarę zbalansowane. W Juve tylko Ronaldo znacznie odstaje.

0

@Danny Gaucho w Realu płacą tak samo kosmicznie jak u nas. Budżet płacowy różni się o niecale 30mln

0

@Bykunn Te niecałe 30mln to pensja Messiego? ^^

1

@Gaucho Barcelona płaci bodajże najwięcej na świecie i nie raz był już o tym artykuł i to jest tak na prawdę główny powód że często mają problem ze sprzedażą jakiegokolwiek piłkarza niezależnie od tego czy jest to kluczowy piłkarz czy rezerwowy. Trzeba brać przykład z takich klubów jak: Liverpool, Atletico, Juve czy Bayern. Niestety tylko u nas siedzą takie barany w zarządzie.

0

@Danny Gaucho Messi ma 40.

0

@l0Messini Do łapki? Kurde, jak żyć.

0

@Danny Gaucho Nie wiem ale ostatnio był artykuł o wydatkach na pensje w La Liga.

0

@Danny Gaucho Z premiami chyba nawet więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 98 pkt
2 maciek2164 97 pkt
3 norbi77 91 pkt
4 KingLeonidas 89 pkt
5 goo_messi 88 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?