La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 512 Culés

0

Czy wy tez zwróciliście uwagę na pewien detal ?
2 lata temu każdy się śmiał z defensywy Liverpoolu, te legendarne memy z klaunami itd . Dziś po upływie tych 2 lat w obronie maja 3 najlepszych zawodników na swoich pozycjach na ten moment ( Van dijk, Robetson i Arnold) plus jeszcze fenomenalny bramkarz.
Jestem pod ogromnym podziwem pracy Kloppa, bo gość z każdego piłkarza potrafi wycisnąć absolutne maximum

1

@kibic barcy Liverpool w tym sezonie wcale nie jest szczelny w obronie. Przecieka w tym meczu strasznie, a to że City nie umie wykorzystać swoich szans to druga sprawa.

0

@tobiasson92 no ale mimo wszystko względem sytuacji sprzed dwóch lat zrobili kolosalny postęp, bardziej to miałem na myśli niż pokazanie, ze maja najlepsza defensywę na świecie

0

@kibic barcy Wydali 140 baniek na środkowego obrońcę i bramkarza czyli pozycje, gdzie mieli największe braki. Wielkiej pracy Kloppa w tym nie było.

« Powrót do wszystkich komentarzy