La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1093 Culés

6

Pamiętam Tielemansa w Anderlechcie (jak pewnie wielu tutaj) i byłem fanem jego gry. Świetnie się go oglądało i jego bramki z dystansu niemal w każdym meczu. Trafił do Monaco, gdzie nie do końca wypaliło, bo nie imponował liczbami, nie zawsze też grał. Jednak po transferze do Leicester pokazuje swój ogromny potencjał. W 15 spotkaniach w tym sezonie strzelił 5 goli oraz zanotował 5 asyst. Ogólnie w Leicester rozegrał już 28 spotkań. Liczby? 8 goli i 10 asyst. Wygląda to bardzo dobrze i jeśli dalej będzie tak grał, to latem może trafić do jeszcze lepszego klubu. Mocno mu kibicuję. W wieku 22 lat rozegrał już prawie 300 meczów na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 ja tam fanem jestem Maddison(a) z Leicester

1

@MokrySum Także świetny zawodnik i chciałbym go zobaczyć w lepszym klubie jak najszybciej. Ndidi także bestia. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?