- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
2
Kimetsu no yaiba, jakie to anime jest wspaniałe! Az się przypominają czasy RTL 7 i yaiby legendarnego samuraja, polecam obejrzec. Niestety tylko 1 sezon wyszedł póki co
0
@Socjopata Jak Anime to tylko Bleach - kocham :)))
0
@TheNekro94 A tam gadasz Death Note i Steins Gate dorównują
1
@Socjopata Genialne! Odcinek 19 to arcydzieło animatorskie, muzyczne i reżyserskie. Najlepszy odcinek anime w tym roku.
0
@Khajio Prawda, teraz tylko czekać na drugi sezon, apetytu narobili..
0
@Socjopata Grozisz mi???
Ban-kai !!!
0
@Socjopata Nie posądzałbym Cię o oglądanie tego. :/
1
@Socjopata Najpierw film z tym gościem na końcu. Niestety zaspoilerowali mi finał tej sagi na YT :(
Podobno poziom sagi jest podobny do tej z 19 odcinka :)
0
@Grzesior667 Obejrzyj jedno i sam cały Filmweb oblecisz :/
1
@TheNekro94 On już używa od początku istnienia na tej stronie kyoka suigetsu. Nawet mugetsu ci nie pomoże.
1
@Khajio Mugetsu mi nie pomoże? Wezmę Uruharę do pomocy i wsadzimy gościa do lochów na wieki.
0
@TheNekro94 Urahara? Jak pojawi się Yhwach to od razu go wypuścisz, błagając na kolanach o pomoc.
BTW. Zastanawiam się cały czas, dlaczego Aizen nie pozbył się Urahary? Przecież to było oczywiste, że jest on jedyną osobą, która może sprawić mu przykrego psikusa.
2
@Socjopata kochany piękny gust. Niedługo film, a następnie 2 sezon, bo manga robi furorę w Japonii.
1
@Khajio Nie docenił go, był zbyt pewny siebie. Aizen nie bał się nikogo, myślał że jest jak Bóg.
Aa daj spokój z tym Ychwachem i całą Quincy Blood War... Jedno wielkie nieporozumienie. Niestety Kubo bardzo zepsuł tą wspaniałą mange tym wątkiem.
1
@PrinceDamon Czekam z ręką wiadomo gdzie