La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

5

Widzę że Janiama wywołał burzę z Lewandowskim, ba nie dość że jest obecnie najlepszą 9 na świecie to do tego w tym sezonie obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.

7

@DonAndresFCB nie, burza była o wódkie

3

@DonAndresFCB Bez przesady, sporo mu brakuje do najlepszego ;D

7

@Barca_Big_Moment ? Kto w tym sezonie jest lepszy od Lewego? Messi który zagrał przez 6 meczy na swoje może 40% możliwości?

1

@DonAndresFCB Znajdzie się paru, Lewy ma ten problem że strzela ogórkom, a nie istnieje w ważnych meczach, dlatego nie może być najlepszy ;D

2

@Barca_Big_Moment Znajdzie się paru?XD Wymień jedno albo dwóch.

2

@DonAndresFCB Mane, Mbappe, Martinez, Aguero, Sterling, Sancho :D

4

@Barca_Big_Moment to jest mit, smiac mi sie chce jak cos takiego czytam.
Strzelal 4 gole Realowi, Borussi regularnie ladowal w Bundeslidze, strzelal tez bramki PSG, Atletico Madryt, Arsenalowi, strzelal Barcelonie, Juve, Man City - ostatnio Tottenhamowi. Mozna wymieniac i wymieniac.

W Bundeslidze wiekszosc druzyn strzelal gole, nie bez powodu jest najlepszym obcokrajowcem w historii tej ligi.

0

@Barca_Big_Moment xDD nw czy to bait czy na serio

0

@Barca_Big_Moment Sancho, Sterling czy Mane to nie sa napastnicy. Czekam az ktos bedzie porownywal Lewego z VDV albo z Oblakiem.

0

@nammah Jeśli jesteś kumaty to raczej załapiesz, gorzej z mniej inteligentną częścią witryny ;D
@YoNoEntiendoNada A czy Lewy na jakieś czyste konto?
Bo Oblak ma w tym sezonie 7 ;D

konto usunięte

0

@Barca_Big_Moment Sancho w tym sezonie to nie jest nawet w top 3 najlepszych skrzydłowych w lidze Niemieckiej, gdzie jest duży problem z jakimikolwiek skrzydłowymi na poziomie :D.
Wczoraj pokazał jak gra w wielkich meczach, gdy nie ma przy nim Reusa w formie...

1

@Barca_Big_Moment Ten Mbappe, Martinez, Sancho którzy strzelają ogórkom w lidze francuskiej lub niemieckiej? Idziemy twoim tokiem rozumowania XD

0

@Khajio Haha, dokładnie byku!
@DonAndresFCB Zgadzam się w stu procentach ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?