La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 658 Culés

0

Niby Jesień, a jest ciepło jak końcówka Lata. Nic dziwnego, że w Zimę nie ma śniegu jak jest końcówka Pażdziernika i jest wciągu dnia ponad 20 stopni. Strasznie się klimat ocieplił sąsiad opowiadał jak w latach 70 Zimy były mrożne i to około -40 stopni.

konto usunięte

10

@daniel32778 Dla mnie taka pogoda, jak teraz mogłaby być cały rok. ;D

2

@daniel32778 Najgorszy jest wiatr.

0

@daniel32778 Klimat sam z siebie zmienia się od tysięcy lat. Nic dziwnego.
@xofcbxo Gdyby nie zimne poranki to zgodziłbym się z Tobą. Ale to niestety dyskwalifikuje tę pogodę.

0

@tristan87 tak, najgorszy jest wiatr. ;)

1

@xofcbxo Teraz są takie plusy, że od ponad 2 tyg w ogóle nie ma deszczu i wiatru. No, przynajmniej u mnie.

1

@Grzesior667 Zimne poranki, to ile 9-10 stopni? Według mnie przed robotą, to najlepszy moment dnia, bo póżniej z tych 10 stopni robi się 20+, trzeba się znowu rozbierać i we wszystkim jest gorąco.

0

@daniel32778 Tak i właśnie nawet wytłumaczyłeś czemu jest to słabe.

0

@tristan87 Dużo pan pali?

0

@xofcbxo Czyli rano piździ, jest mokro, ciemno, trzeba mieć pancerne buty, dwie bluzy, rękawiczki, a popołudniu można wracać z pracy w samych krótkich portkach? Super :P

konto usunięte

0

@Dejwol To ja nie wiem o której rano Ty wychodzisz z domu, bo ja nie muszę ubierać ani rękawiczek ani pancernych butów. A po południu jest po prostu idealna pogoda, jeśli nie wieje oczywiście. ;v

0

@xofcbxo O 5 rano :D

konto usunięte

0

@Dejwol To jest świt, a nie rano. ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy