La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2037 Culés

0

Tak a propos Antka, po 8 meczach w La Lidze ma on na swoim koncie 4 bramki i 3 asysty. Wiadomo że gra a statystyki to zupełnie coś innego ale naprawdę nie rozumiem dlaczego niektórzy uważają, że dla Francuza nie ma u nas miejsca ze względu na jego "ulubioną" pozycje. Takie luźne przemyślenie ode mnie.

1

@Jakchcesz tak naprawde wiosna go zweryfikuje. jak wszystko i wszystkich w futbolu.

2

@Jakchcesz
Co poniektórzy muszą sie na siłe czegoś uczepić. Antek jest spoko, jeszcze niejednemu gagatkowi zamknie buzie swoją grą dla drużyny. Ja osobiście go bardzo cenie.

0

@Jakchcesz W kwestii technicznej, statystyki nie oddają w pełni gry, ale nie można sensownie powiedzieć, że to zupełnie co innego.

0

@Jakchcesz Bo trzeba się powymądrzać. Ja bym rozumiał, że się czepiamy, bo mimo dobrych statystyk Griez gra źle czyli jak taki Suarez przez większość zeszłego sezonu, nabijał bramki grając padlinę. Ale w jego przypadku to gra jest lepsza niż statystyki bo nawet w jego najgorszych meczach, gdzie nie umiał się odnaleźć pod bramką rywali to dawał dużo z tyłu

« Powrót do wszystkich komentarzy