La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 667 Culés

0

Hej korzysta ogląda ktoś mecze na playerze przy użyciu smart tv (najbardziej interesuje mnie ten Samsunga bo taki planuje zakupić). Czy działa to płynnie, nic się nie zacina i czy jest 4k?

1

@vadner 4k? Bez jaj, w polskiej tv to nie ma nawet transmisji w Full HD. Transmisja na Eleven to dla mnie wątpliwe HD. Niestety jesteśmy 100 lat za cywilizacją pod tym względem.

0

@LuisSalvano Tak ale ja nie pytam o telewizję tylko o aplikacje w której o łatwiej jest o dobrą jakość. W tv się nie opłaca poniewaz 3/4 oglądających nie ma telewizora który obsłuży lepsza jakość ale w aplikacji jest to inna bajka ponieważ każdy może sobie ustawić jakość jaka go interesuje. W przeszłości oglądałem mecze na eleven i było full HD bez problemu wiec stąd moje pytanie

0

@vadner 3/4 nie ma 4K? Wydaje mi się, że większość ludzi już ma, bo od dłuższego czasu ich ceny bardzo spadły.

0

@LuisSalvano To niestety źle Ci się wydaje, sam powiedziałeś że w tv nie wszędzie jest chociaż HD więc nie ma potrzeby na upgrade telewizora. A dodatkowo przypominam że w Polsce z kablówki głównie korzystają starsi ludzie którzy nie oglądają netflixa czy youtuba, a oni bardzo często mają jeszcze telewizory CRT.

0

@vadner Kogo bym nie znał to ma LED. Kwestia tylko tego, czy FHD, czy 4K, więc źle mi się nie wydaje. Niestety w tv u nas szybko 4k nie wprowadzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy