- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
0
Nie wiem czy to dotyczy tylko mnie, kilku osób czy to powszechniejszy problem, ale samoczynnie wylogowuje mnie ze strony na PC i na telefonie i jest to mega denerwujące.
2
@IronSanHybrid Mnie właśnie tylko na PC (Google Chrome). Zauważyłem, że dzieje się tak, gdy nie wchodzę na stronę więcej niż dwa dni.
5
@IronSanHybrid @Witekk10 Używam Chrome i u mnie ten problem nie występuje. Ani na telefonie, ani na PC.
1
@IronSanHybrid u mnie tylko na telefonie czasami sie takie coś dzieje.
0
@Danny Gaucho Ja też używam Chrome na obu urządzeniach i cały czas to występuje ... @Witekk10 Ciekawe dlaczego tak się dzieje ... @Robertinho czy tak ma być czy to jakiś bug ?
0
@IronSanHybrid Powolne usuwanie niewygodnych użytkowników :]
0
@Danny Gaucho czystki czystki wszędzie czystki :/ Człowiek maił trochę przerwy od neta i już go likwidują jak KGB jakieś :P
1
@IronSanHybrid Pamiętaj. Do jednego miejsca zawsze możesz wrócić kumplu :)
0
@Danny Gaucho Taki mam zamiar :D