- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
BorzyKrzys
30
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kozinho.
4
@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
34
Jak wejdzie jakaś Jachira, a zabranie Mentzena to naprawdę trzeba się zastanowić chyba nad systemem wyborczym. Choć pewnie różnimy się w wielu kwestiach światopoglądowych to bardzo chciałbym żeby ten gość znalazł się w sejmie, a tamtą marną komediantką pogardzam.
0
@Ratamahatta No prosze, prosze ;)
3
@Ratamahatta ja nie wiem jak można było go w ogóle zesłać do Torunia. Pewnie sam chciał stamtąd startować, ale porażka była tam więcej niż prawdopodobna.
8
@Ratamahatta Mentzen powinien być numerem jeden z konfy, który powinien wejść do sejmu.
5
@sidzej @Ratamahatta Ale Mentzen to juz nie ten utopista z Krakowskiej Szkoly Ekonomii?
0
@sidzej pochodzi z Torunia, dlatego chciał tam startować.