- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Bogan
1
Niezły hejt się wylał. Nikt go w Barcelonie nie chciał, poszedł do Realu i płacz. Mam... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
NeroTFP1
36
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
clyde
41
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
15
Spokojnie, Ole w końcu wykręci i Manchester wyjedzie na prostą xD
3
@BaroPodertos Niby śmieszno, ale zastanowić się można, czy to aby na pewno wina trenera? Grali gówno jeszcze z Mou, przyszedł Ole, chwile pograli dobrze po czym znowu zaczęli grać gówno. Może skład już nie ma tego poziomu co za najlepszych czasów, ale dalej są tam utalentowani i doświadczeni zawodnicy, którzy i bez trenera powinni być w stanie coś ugrać przynajmniej z takimi potęgami jak AZ czy Rochdale
0
@Tasde To jest wina decyzji z góry i ostatnich lat transferów.. Wydali ponad 500M i przez 5-7 lat i co im to dało ? Złe zarządzanie i tyle.. ten sezon trzeba zaliczyć do stratnych i zostawić Ole i budować drużynę w końcu naskoczy.