La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1300 Culés

konto usunięte

1

Ale Guardiola się nie zna, przecież ten Gallardo to jakiś ogórek z Argentyny, taki ‚no name’...

Pep Guardiola about Gallardo: "What he has done in River Plate is incredible. Results, consistency, trophies. Players leave, and he still is. I do not understand why he's not nominated among the best in the world in recent years. I wish to face his teams, it would be very good".

konto usunięte

12

@fajny_football
Ale zdajesz sobie sprawę, że takie wypowiedzi to przeważnie kurtuazja?

0

@fajny_football Guardiola jest tak za Barceloną, że nawet jakby przyszedł Brzęczek, to by złego słowa na niego nie powiedział.

konto usunięte

0

@Odesseiron przeważnie nie oznacza zawsze....Masz racje, dlatego pewnie ludzi co się znają na temacie mówią o nim bardzo dobrze i stawiają go wysoko w rankingu trenerów, a Messi dał go na 3 miejscu na najlepszego trenera roku...

konto usunięte

0

@fajny_football Ja nie mówię, że to jest zły trener. Tylko nie biorę na poważnie takich wypowiedzi jaką zacytowałeś.

konto usunięte

0

@OdesseironA ja biorę, bo jeśli wczytasz się w tekst, to Pep podaje konkretne przykłady tego, dlaczego tak uważa, a nie jakieś ogólniki

konto usunięte

0

@Odesseiron Xavi about Marcelo Gallardo: "I see an intelligent person, who want to play football that we like in Barcelona. He is called to succeed, without any doubt”

konto usunięte

0

@fajny_football No dobrze, ja się z tym nie kłócę. Po prostu nie traktuję tych słów do końca jak wyroczni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?