- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1094 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1094 Culés
35
#ValverdeOut wczorajsze zwycięstwo przypudrowało wielkie gunwo jakim była gra Barcy. Przykro mi się patrzy na Barcę w takim "agonalnym" stanie.... Jeszcze bym to zrozumiał jakbyśmy mieli skład al'a Chelsea, ale nie skład z Griezmannem, Messim, De Jongiem, Dembele, suarezem, etc. Czy na prawdę inny trener nie wycisnął by z nich więcej ? (Dla mnie to pytanie retoryczne).
4
@IronSanHybrid Rękami, nogami i czołem się pod tym podpisuje... To jest sztuczne utrzymywanie trupa przy życiu i przedłużanie agonii i cierpienia i trupa i rodziny trupy (kibiców)... Ten projekt nie ma przyszłości ani żadnych szans na jakiekolwiek sukcesy i trofea, więc po co to ciągnąć?:/
3
@Maciek069 dla mnie projekt "Valverde" stracił sens po Romie, a po LFC w ogóle idiotycznym ruchem było pozostawienie EV na stanowisku. Może i jest to dobry trener, ale na półkę niżej niż Barca i nigdy nie przeskoczy tej różnicy. Facet nie pasuje swoim stylem bycia i trenowania do Barcy i powinien zostać zwolniony.
2
@IronSanHybrid Po Romie jeszcze jakoś jestem to w stanie zrozumieć, w końcu raz to każdemu się może zdarzyć... Ale po Live to już jest kryminał:// gość pokazał brak pomysłu, jaj, wpływu na ten zespół i popełnił te same błędy co z Romą czyli nie wyciągnął żadnych wniosków... A my go nadal trzymamy w klubie i udajemy Że wszystko jest super...
0
@Maciek069 Twój marny troling jest już żałosny.