La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

7

Świetnie się dzisiaj ogląda ten Inter. Te ich bezczelne wyjścia spod presingu we własnym polu karnym są imponujące. Rewelacyjne przechodzenie z obrony do ataku i z powrotem. Alexis i Lautaro dają naszym atakującym przykład jak się gra w presingu i obronie. Może jeszcze kiedyś Barca też tak zacznie grać..
Dobrze że chociaż jedna drużyna trzyma dzisiaj poziom.

#valverdeOUT

0

@Osioł Mają takie wyjście bo nasz defensywny pomocnik zapomniał na jakiej pozycji gra. Idziemy wysokim pressingiem a on atakuje jako 3 najwyżej ustawiony gracz. Serio? Ja zawsze myślałem, że rolą DM któreym jest Busi jest rozbijać ataki na środku w obrebie lini połowy. A tu mamy gościa który szarżuje na pole karne po chwili 2-3 szybkie podania i nie ma kto bronić. No dramta po prostu. W rozegraniu jeszcze większy. Zauważ, że Arthur już mu piłki nie podaje bo on po prostu spowalnia gre. Poza zagraniem do Semedo nie pokazał nic

0

@yoli wiesz to Ty, wiem i ja, ale znajdą się tacy którzy będą chwalili jego 'grę'

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?