La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

konto usunięte

0

"Wciąż i wciąż udowadniamy Polakom, że nie mogą nas lekceważyć, nawet w sytuacji, w której naturalizują Wilfredo Leona, który uważany jest za boga siatkówki" - Klemen Cebulj

"Cieszę się, że ich pokonaliśmy. Polacy są przekonani, że są lepsi od nas, ale myślę, że w końcu pokazaliśmy im, kto rządzi" - Jani Kovacić

7

@NeroTFP Z kilkoma wałkami im się udało wygrać :P

konto usunięte

0

@NeroTFP To jest właśnie zdrowe sportowe podejście do rywalizacji.


7

@NeroTFP Nadal jesteśmy przekonani, że jesteśmy lepsi :D

4

@KamQiX
Bo jesteśmy lepsi. Jesteśmy podwójnymi mistrzami świata, gdzie oni nawet w top8 nie byli. Do tego awansowaliśmy do IO, będąc z nimi w grupie. Siatkówka to po prostu gra błędów - jesteś tego dnia gorszy i odpadasz, co z tego że innych 10 spotkań z rywalem mógłbyś wygrać, ale nam wczoraj nie siedziało nic kompletnie - od rozegrania, aż po atak. Im wychodziło wszystko poza zagrywką praktycznie, nawet w obronie zagrali jak profesorowie Francuzi.

konto usunięte

0

@NeroTFP Zasłużenie wygrali i ok, pewnie na obcym terenie przegraliby. Mieli lekką przewagę tak jak My w kwalifikacjach olimpijskich. Slowienia wczoraj zagrała swoje 100% a my na 80% a mimo tego wygrali naprawdę po ciężkiej walce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?