La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1133 Culés

1

To nie chodzi o to czy Valverde pasuje do Barcelony czy nie pasuje i tak trzeba go szanować.
Zawsze uważałem że Barcelona gra najlepiej, kiedy wszystko jest zgodne z filozofią Cruyffa. Dlatego najlepszym typem trenera będzie Cruyffista, który stawiał na Cruyffismo w każdym zespole w jakim miał przyjemność pracować. Każdy tutaj skreśla Setiena czy Bosza, ale dla mnie to właśnie kogoś takiego nam brakuje. Dlatego wolę żeby Valverde został, bo boję się że nasz wspaniały zarząd wybierze kogoś typu Alegrii. To nie ma sensu ;)

0

@Barca_Big_Moment Allegri przynajmniej nadaje się do wielkich klubów, a nie jak Erneścik do średniaków ligowych.

2

@Grzesior667 Generalnie to Allegri jeszcze mniej tutaj pasuje niz Ernesto I z dwojga złego wolał bym nawet Ernesta

0

@Coutinho007 Też tak sądzę, ale z dwojga złego wolałbym Allegriego, który ma doświadczenie w Topowych klubach.

0

@Grzesior667 Allegri pasuje tutaj jak Alarm do Multipli tak naprawdę. Wolał bym kogoś kto jednak jest Cruyffista albo miał styczność z klubem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?