La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

1

Musielibyśmy nie wyjść z grupy w LM i ciągle przegrywać żeby zwolnili Waldka.

Ale i tak pewnie piłkarze stanęli za Nim by murem i powiedzieli, że to ich wina nie trenera.

Tutaj winę ponoszą wszyscy.. Bartek (co z tego ze wydaje po 300 M na transfery jak zero pomysłu na wykorzystanie tych piłkarzy ?, może jeżeli chodzi o finanse robi kawał dobrej roboty ale aspekt rywalizacji sportowej cierpi), Waldek (widać, że nie ma pomysłu .. szkoda zew czerwcu nie odszedł, sam sobie szkodzi, wnet będzie najbardziej znienawidzona osobą związana z Barceloną), piłkarze ..

1

@VamosGirl Jeśli piłkarze nie potrafią przyznać tego że coś jest nie tak ze sztabem szkoleniowym to jak dla mnie to właśnie oni powinni ponieść karę. Rozwiązać kontrakty z Pique, Suarezem, Rakiticem, Vidalem i zobaczymy czy przyznają się kogo to jest wina.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?