La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

konto usunięte

0

Nasza gra na wyjazdach nawet w lidze się udziela. Coraz gorzej gramy i tego się właśnie bałem gdy zostawiano Ernesto Valverde w maju. To jest dobry trener, ale byli już widać brak pomysłu na drużynę pod koniec sezonu, a teraz więcej nie wyciśnie z tej drużyny.

0

@LloretDeMar nie, to nie jest dobry trener i przestance wciskac sobie kit. Dobry trener nie potrafi zakodowac druzynie zadnego stylu przez 3 rok prowadzenia zespolu? Majac takich zawodnikow? Przeciez od samego poczatku widac bylo, ze kompletnie nie pasuje do Barcelony. Czesto Messi ratowal mu tylek a niemal kazde zwyciestwo bylo strasznie meczone i okraszone paskudna gra. Z malymi wyjatkami. Zdecydowanie to nie jest trener na wielka druzyne. Moze sobie prowadzic wlasnie takie Bilbao i nic poza tym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?