- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
3
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że po Romie i Liverpoolu miałem nastawienie - przyszedł De Jong, Griezmann, będzie komu ruszyć to szambo w przyszłości, jeżeli znowu będziemy w takiej dupie i nikomu się nie będzie chciało. Dzisiejszy mecz pokazał, że tutaj nawet najlepsi, najbardziej kreatywni gracze nic nie pomogą... Każdy dostaje paraliżu jakby miał opaskę z prądem na nodze aktywującą się gdy za mocno próbujesz czy coś. Dzisiaj jedynie De Jong próbował, ale też nic mu nie wychodziło. Można powiedzieć, że sam nie ugra, nic nie zrobi bez pomocy kolegów, ale jednak odkąd trenerem jest Valverde takie rzeczy się zdarzają i teraz to nie jest już Liverpool i półfinał LM (presja i poziom rywala) tylko jakaś średnia (o ile średnia to dobre określenie, lepsze było by słaba) Granada... Wcześniej było BVB, które też gigantem nie jest, Athletic. W zeszłym sezonie zdarzyło nam się może dwa, trzy razy zagrać taki mecz - paraliż, teraz? Rozegraliśmy niespełna kilka meczy a już 3 wyglądały dramatycznie. Strach pomyśleć co będzie dalej. Ogólnie słabszy mecz od dzisiejszego, który oglądałem to dwumecz z Bayernem, tam kompletnie nie istniała nasza drużyna, ale Bayern a Granada? Athletic? Znając życie w meczu z Villarreal strzelimy jakieś 4 bramki, ktoś zabłyśnie ładnym podaniem, fajnym dryblingiem i Valverde znowu będzie spokojny o posadę. Szkoda, że Barto jest taki ślepy i nie ma jaj, bo w innym klubie tego kalibru już po Anfield trener leciałby na zbity pysk (biorąc pod uwagę, że to drugi raz.)
0
@kuz Akurat Antkowi i De Jongowi się chciało i tak samo Ansu, ale z kim mieli pograć? Fati jak dostał piłkę to reszta czekała na...nie wiem na co.
2
@norbi77 Co sprawia, że w jednym meczu potrafią wymienić 4 podania na jeden kontakt, piła chodzi pięknie, zawodnicy są ustawieni idealnie i potrafią wyłożyć sobie patelnie do pustej, a w drugim jeden ma piłkę i nie ma z kim rozegrać bo reszta się patrzy/jest dobrze kryta/trener nie dał wytycznych? Ciężko to pojąć, oglądasz mecz z Valencią a potem tydzień później z Granadą i jakbyś widział dwa inne zespoły. Można powiedzieć, że Valencia zagrała słabo, ale ona potem wygrała z Chelsea na wyjeździe...
0
@kuz Ich "forma" to wyższa matematyka. Nie zrozumiesz i chyba nawet nie warto próbować. Może po prostu boją się CN i kibiców.