La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1573 Culés

137

Frenkie de Jong był jedynym zawodnikiem, który po meczu poszedł przeprosić kibiców.
[Ignasi Oliva]

Trochę słabo, że tylko on. Bardzo słabo...

37

@ViscaBarca123 Widać że świeżak

1

@ViscaBarca123 Gdzie kapitan?

40

@Encore tutaj ;)

konto usunięte

5

@ViscaBarca123 A już jutro:
"Lionel Messi udzielił wsparcia trenerowi Barcelony Ernesto Valverde stwierdzając, że chciałby, aby pozostał na stanowisku na kolejny sezon.

Na szkoleniowca Dumy Katalonii spadła fala krytyki po tym, jak kataloński zespół został wyeliminowany przez Liverpool z rozgrywek Ligi Mistrzów.

- To, co wydarzyło się na Anfield, nie było winą trenera, to my zawodnicy gramy. Trener wykonał imponującą pracę, odkąd tu jest – powiedział Messi.

- Chciałbym, aby Valverde kontynuował pracę przez następny rok. W ubiegłym roku zdobyliśmy podwójną koronę i możemy to powtórzyć w ten weekend – kontynuował.

- Porażka w finale pozostawiłaby w nasz gorzej pozycji niż teraz, więc musimy dać z siebie wszystko, aby ponownie zdobyć puchar – dodał.
(https://www.primeradivision.pl/385154-messi-valverde-powinien-zostac.html)

3

@ViscaBarca123 W Holandii trochę inaczej się traktuje kibiców, szczególnie w Ajaxie.

5

@ViscaBarca123 Jedyny gość który mentalnie przerasta wszystkich w pierwszej drużynie... Ależ mi go szkoda...

1

@Kapitan hawk ahhaha ty skurczybyku :V :D

1

@ViscaBarca123 Własnie dlatego nie znoszę szpileczek Pique i Alby jak wygrywasz to łatwo jest być kozakiem.

0

@xJLx ale weź to tym myślowym impotentom wytłumacz. Po prostu tak mu wygodnie, robi co chce z kim chce a trener to tylko statysta. Messi to człowiek jak każdy i nie chce się dzielić swoją władza ale to prowadzi do patologii , której efekty oglądamy od jakiegoś czasu. Tylko że fanboje nigdy tego nie zrozumieją. Dla nich Messi jest wspaniały i niepomyślny i w ogóle. Ohhh...

0

@Gregsky10 Widać to w reprezentacji i na kolacyjkach z trenerem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?