La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1038 Culés

0

Arsenal 2 strzały celne, 2 gole. Najgorsza drużyna ligi ich ciśnie. Ale oczywiście Arsenal stracił bramkę w typowo arsenalowskim stylu, po idiotycznym błędzie Sokratisa.

0

@Veb1233 Obrona to od dawna problem w Arsenalu.Wylew co mecz praktycznie.

0

@Encore Nie wiem na co oni liczą. Sprzedali jedynego bocznego obronce, który potrafił grać w obronie, w dodatku poza Davidem Luizem nie sporowadzili żadnego obrońcy, a sam Luiz raczej nie słynał w Chelsea z dobrej gry w obronie.

0

@Veb1233 Może się uda im to 2:1 utrzymać

1

@Encore Może, ale i tak zbyt dużych sukcesów im nie wróżę. Ich jedyna nadzieja, to, że United dalej będzie tak grało jak do tej pory i że kadra Chelsea nie wytrzyma gry na kilku frontach. Inaczej szykuje się kolejny sezon w Lidze Europy. Chyba, że kupią jakiegoś ogarniętego stopera w zimę.

1

@Encore Jednak się nie udało eh...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?