La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 978 Culés

0

Paco to świetny grajek, ma potencjał. Może ściągniemy go jako następcę Suareza?

0

@blue_shark To, że błyszczy w średniaku nie znaczy, że będzie błyszczał w TOP klubie.

konto usunięte

0

@Grzesior667 Naprawde zastanawia mnie twoje pojmowanie słowa "średniak". Średniakiem to może być Crystal Palace ale nie zespół, który walczy rok w rok o mistrzostwo w jednej z najmocniejszych lig w europie i radzi sobie w LM. Uważasz że w europie jest 3-5 topowych drużyn a reszta to średnie kluby?

0

@Khajio dortumd jest klubem z nizszej polki niz bayern, barcelona, juventus, madryt. to oczywiste.

konto usunięte

0

@EmilZatopek Oczywiście, ale mówienie że to średniak to nieporozumienie. To bardzo dobry klub, ale nie czołówka światowa.

1

@Khajio Crystal Palace na arenie ligowej może być średniakiem, ale już na arenie europejskiej są słabeuszami.
Mimo, że BVB jest TOP2 klubem w Niemczech to nie zmienia faktu, że nie oczekuje się od nich cudów w Europie. 1/8 pewnie by ich zadowoliła. Dlatego nazwałem ich średniakiem, ale może trochę przesadziłem.

konto usunięte

0

@Grzesior667Dla mnie są poprostu dobrym zespołem który może zaskoczyć i pokonać faworyta, ale do czołówki im daleko i tu się zgadzam. A co do Paco to cały czas jest materiałem na topowego napastnika. To że nie wyszło mu w Barcelonie to nie znaczy że już w innym topowym zespole sobie nie poradzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?