La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1559 Culés

0

Po filmiku Ćwiąkiego!

Jestem w SZOKU na co zgodził się Bartek żeby uratować swoje stanowisko. Powinien się pakować, pomalować jednego z naszych chłopców na czarno i lecieć błagać ojca Neymara o transfer syna. W każdym momencie Leo może powiedzieć basta! Messi to Messi ale wcale bym się nie zdziwił jakby się wkurzył po kolejnym fantastycznym sezonie z Valverde( choć to co się dzieje w Barcelonie to nie tylko jego wina). Najlepsze że za transfer Messiego dostaniemy 0 kolumbijskich pesos! Patrząc na nasz ,,projekt sportowy,, i Valverde na ławce powiało grozą tego ranka. Neymar miał zostać i już wrócił, Messi również nigdy nie odejdzie z Barcelony hmm...

1

@jedrek7000 Messi to jest postać która wyciągnęła swoją grą ten klub za uszy z niejednego bagna, ile mu zawdzięczamy to słowa nie opiszą, a finansowo to myślę że został wycisniety jak cytryna jako twarz klubu i najbardziej znany zawodnik na świecie. Dożywotni kontrakt, wysoka pensja, możliwość odejścia w dowolnym momencie to jest i tak nic przy tym ilu kibiców uszczęśliwił i jak za jego sprawą weszliśmy na szczyt futbolu.

0

@busquets5 Broń Boże nie winię Messiego :D Wręcz należy mu się taki kontrakt( Xavi, Iniesta) ale powinien odejść w innych okolicznościach.. Nie z powodu tego że mamy nieudolnego trenera trzeci rok, zarząd robi dziwne transfery a Bartomeu traktuję Barcelonę jak prywatną firmę itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?