- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1472 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
28 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1472 Culés
4
Spis seriali S-F/Fantasy na najbliższe miesiące, jaram się mocno!
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/09/12/seriale-science-fiction-2019-2020-lista-top/amp/
2
@Lamora Jaram się razem z tobą. Dodatkowo czekam wreszcie na premierę Diuny na wielkim ekranie. Najbardziej wyczekiwany film przeze mnie ever. Może jedynie na trzecią część Batmana czekałem bardziej :D
Fajnie, że startuje drugi sezon AC. Pierwszy, mimo krytyki, zaskoczył mnie pozytywnie.
2
@kerouac ach, Diuna, co to było za dzieło. Również czekam, mimo,że zapomniałem, że ma być nowa ekranizacja ;) Do tego widziałem, że są plany na Hyperion Dana Simmonsa, na który rownie mocno co na Diunę czekam. Dla mnie dylogia naprawdę wysokich lotów. A Paul Muad'Dib mam nadzieję, że będzie odwzorowany epicko, i bitwa z pierwszej części również. Wiele smaczków ma ta saga obu dali radę.
AC wg mnie również podołał. Książka bardzo wciągająca, Takeshi jest koksem ;)
0
@Lamora Niestety premiera Diuny przełożona na listopad za rok :c gnoje!
0
@kerouac pff, pozostaje żyć wspomnieniami, możesz do tego czasu obejrzeć serial Diuna :D
0
@Lamora z którego roku?
0
@kerouac nie pamiętam, rano Ci napisze. Z tego co kojarzę leciało na TV4 albo AXN czy coś w ten deseń :D
E: https://m.filmweb.pl/serial/Diuna-2000-31058
Osobiście tego nie oglądałem, widziałem tylko jakieś urywki. Przez Ciebie znowu przeczytam te książkę chyba ;)
1
@Lamora Chyba czekam na wszystko prócz serialu ze "Świata Dysku" - po prostu nie czytałem książek i jakoś nie jestem na razie zainteresowany :D Ale reszta!? Jak najbardziej - w tym najbardziej LOTR! Czekanko-podjaranko :D
No i można dorzucić seriale osadzone w świecie Gry o Tron, ale one będą później :)
0
@Lamora taktyczny