La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1270 Culés

konto usunięte

0

Messi przedluża ten powrót na boiska, chyba szykuje na odpalenie się na wiosnę, na LM i na pogoń w tabeli. Bo jak Go nie będzie to mozemy na prawdę zacząć tracić punkty i rywale odskakiwać. Barcelona bez Niego nie istnieje i Valdek juz pewnie ma pelne gacie bo nie bedzie pana przez ktorego jeszcze nie stracił posady.

konto usunięte

2

@grizzy10
"Barcelona bez Niego nie istnieje"
Po co takie durne hiperbola? mało to juz Barca meczów bez niego wygrywała?
Weżcie w koncu skonczcie to dramatyzowanie.
Pełne gacie to mają ludzie piszacy takie komentarze co nawyzej ,a nie trener czy zawodnicy klubu.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Nikt nie skonczy dramtyzowania, tak jak Ty nie skonczysz przypieprzania sie do wszystkich i plucia jadem. Tego nie powstrzymasz.

konto usunięte

1

@grizzy10 Wmawiaj sobie dalej w takim razie :D Messiego nie ma straszne ojej strachliwi "kibice" robią w gacie .Co tam jesszcze ciekawego wymyślisz.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Mojego zdania na temat aktualnej Barcelony nic nie zmieni. Bazujemy na blyskach indywidualnosci. Najwiecej ma ich Messi. Czasem jak z Realem w wygranym meczu z 5:1 blysnie i Suarez. Nie mamy kolektywu i dobrze dzialającego mechanizmu jakim jest druzyna, pierwsze co trzeba doszukiwac to moze problem w trenerze. Neymar byłby idealnie skorojony pod Valverde bo potrafi pociągnąć sam druzynę i blysnąć czymś, przedryblowac i trzech zawodników. Niestety mam swoje zdanie, może blędne, ale trudno. C'est la vie. Może Erni wreszcie kiedys wstanie i mu sie cos przestawi jak mowi klasyk ostatnio. Wierzę w to mocno!

2

@MarioVeB! Nie napinaj się tak, bo gumka w majtkach Ci pęknie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?