La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

0

Wracając do Wiedzmina 3. Genialna gra do tej pory, a już ponad 4 lata po premierze, ale wkurza mnie, że Redzi zrobili z agresora, okupanta tych dobrych, a z Redańczyków tych złych. Radowid oszalał i jest zły, a Cesarz Nilfgaardu jest dobry i opiekuńczym ojcem.

8

@daniel32778 nie do końca. Przecież Nilfgard zaczął wojne sam z siebie, za nic. Napada na wioski, wiesza kogo popadnie itd. nie wiem do końca czy taki dobry i opiekuńczy xd

0

@Jakchcesz Za mało było misji przeciwko Nilfgardowi o to mi chodzi. Raz im można było wpieprzyć w misji pobocznej z Rochem. Poza tym widać dużo większą niechęć Redańczyków do głównego bohatera niż Nilfgaardu. A jeszcze w 2 części Geralt siepał czarnych masowo i byli wrogami.

0

@daniel32778 Radowid byl kozacki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?