La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1744 Culés

1

Polecam wejść na Zibiego twittera I poczytać odpowiedzi do jego ostatniego tweeta xD. Można się pośmiać.

konto usunięte

12

@draxidox "Prezes przecież to na kilometr widać, że ch** z tego będzie" XD

2

@draxidox haha ciężka beka tam z niego xD ale co z tego skoro klapki na oczach, pieniążki są i jeszcze do niedawna wyniki. Wszędzie się wtrąca jako wyrocznia i dyktuje co jest źle a co dobrze, utrapiony że wciąż jesteśmy piłkarskim krajem trzeciego świata, ale kiedy jako jedyny jest gościem który może cokolwiek zmienić to wybiera na selekcjonera i klepie sumiennie po plecach Jurgena Brzeczka. Boniek się wydawało że jest dobrym gościem po Grzesiu Lato, ale im dalej w las

2

@snoopdegie Doceniam Bońka za za to co zrobił ,odkąd został prezesem zdaje się juz nie słychać na stadionach słynnego "PZPN PZPN j...ć...." nie mniej jednak zatrudnienie Brzęczka było mocnym strzałem w kolano

0

@Cwaniak4 Jak to nie słychać? Jest śpiewane po każdej decyzji sędziego, która jest przeciw gospodarzom.

0

@Cwaniak4 Co zrobił ten Boniek? Bo czego nie zrobił, to mogę Ci sporą listę wypisać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?