La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

konto usunięte

10

A potem dziwota, że na poważnej imprezie przegrywamy wszystkie mecze w grupie i odpadamy. Ale jak to?! Przecież wygraliśmy grupę eliminacyjną! To jest, aż przykre, że z awansu do turnieju, na który jedzie pół Europy, robi się sukces. Przy takiej obsadzie to powinno być wręcz obowiązkiem. No jasne, Brzęczek-cudotwórca, bo przecież awansujemy na turniej z grupy śmiechu, a potem, gdy przyjdzie do gry z poważnym przeciwnikiem, to nagle dostajemy 3-0 do Kolumbii.

Grosicki, Pazdan czy Błaszczykowski, to już w tym momencie zawodnicy, którzy mają po 30-tce, a w przypadku których, za rok, na właściwym turnieju, będzie jeszcze gorzej. 34-letni Błaszczykowski za rok będzie miał 35, Grosicki - 32, a już teraz widać, że brakuje im sił.

Wujo jest do zmiany i nie nadaje się na poważną trenerkę. I nie zmienią tego żadne eliminacje, bo gra jest do kitu, co ewidentnie wyjdzie przy grze z mocniejszymi rywalami.

0

@NeroTFP Wujo! Dej powołanie

0

@NeroTFP Już myślałem że znowu coś o tej dennej koszykówce xD, co do wypowiedzi to się zgadzam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?