La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2194 Culés

29

Plan lekcji mojej córki w liceum, klasa biol-chem z rozszerzonym angielskim. Jedna lekcja biologii i dwie religii. Paranoja.

1

@Arkon spokojnie w następnych latach będzie miała więcej

35

@Arkon pewnie dlatego, ze jest w I klasie

12

@Arkon w drugiej wejdą jej rozszerzenia...

32

@Arkon Też uważam, że za mało tej religii

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Arkon zawsze jest 2h Religii, a biologia rozszerzona zacznie się pewnie w 2 klasie

3

@Arkon Moja siostra dostała teraz w jeden dzień lekcje od 14-19, a na drugi od 7 do 15 i w tym drugim dniu ma jeszcze dwa okienka w trakcie całego dnia XD

7

@Arkon Zazwyczaj na pierwszym roku w liceum tak jest ale spokojnie jeszcze zdąży znienawidzić i biologii i chemii

9

@Arkon Myślę, że to wystarczający powód by usunąć krzyż z Giewontu.

0

@Arkon a jaki jest problem, żeby wypisać z religii?

3

@Moriarty Taki, że najczęściej religia jest umieszczana w środku zajęć lekcyjnych i po zwolnieniu się z niej masz 2h wolnego, a nie każdy ma co w tym czasie robić w szkole.

2

@Arkon ja w liceum tez tak mialem, to paranoja, bo pozniej ciezko sie wyrobic z materialem, trzeci podrecznik od biologii zaczelismy w lutym, w kwietniu byl juz koniec roku i musielismy sami do matury nauczyc sie ok 150 stron

3

@Icamys 150 stron. Ehh, tęsknię za tymi czasami.

0

@Icamys aha no to zaje*istą szkołę miałeś. U mnie nie było mowy o czymś takim. W 2 klasie zaczynaliśmy rozszerzenie z geografii i z materiałem się wyrobilismy i mieliśmy jeszcze czas na powtórki z nauczycielem przed maturą.

0

@BartqRKO Czyli normalne okienka to też głupota?
Poza tym, w tym czasie można np. robić lekcje itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy