- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1321 Culés
Gorące dyskusje
clyde
86
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
NeroTFP1
66
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
marcin62
7
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1321 Culés
0
Szkoda, że transfer Neymara nie doszedł do skutku. Liczyłem, że znowu go zobaczę na boisku.. a tu klops. Zrobił chłopak co zrobił, ale niech rzuci kamień ten co błędów w życiu nie popełnia, tym bardziej jak w jego przypadku na decyzje mają wpływ inne osoby. Ucieszyłbym się mimo wszystko z jego powrotu na Camp Nou, pasował do ekipy.
Chciał czegoś innego i ja go rozumiem, sam w pewnym momencie życia je**ąłem wszystko, chociaż miałem świetnie płatną prace, mieszkanie i panne, ale w pewnym momencie człowiek czuje, że się dusi i musi zmienić otoczenie. Kto odważny ten zmienia jak mu nie pasuje, a kto leszczyna to siedzi i narzeka na wszystko, a niczego nie próbuje zmieniać bo wielkie zmiany to ryzyko. Oby przyszedł za rok.
Szkoda, że Rakitić nie odszedł. Czekam na odejście odkąd przyszedł i nie uważam się za specjaliste, ale źle się mi patrzy kiedy gra i już.
Wypożyczenie Cou, dobre rozwiązanie dla samego brazylijczyka, ale jak dla mnie to braku spełnienia oczekiwań klubu wzgledem Cou to powinni szukać na ławce trenerskiej. Charyzma u Ernesto jest jak drybling u Rakitića.
yo
3
@fistaszjo W jaki sposób inne osoby mają wpływ na jego decyzje? Co on ma 6 lat? Mentalnie na pewno.
2
@fistaszjo Spokojnie. 27 września Neymar spotka się z przedstawicielami Barcelony. Szkoda, ze w sądzie. Taka trochę dziwna ta miłość.
0
@Grzesior667 No człowieku, chodziłeś do szkoły? Socjalizowałeś się z kolegami i koleżankami? Nie traktujcie piłkarzy jako równych sobie bo wielu nie miało szanse na rozwój osobisty poświęcając się piłce i taki Neymar myślę, że jest podatny na rady swojego otoczenia bo im ufa, a nawet nie wie, że ktoś może nim manipulować. Ja go nie usprawiedliwiam, chciał to odszedł i bardzo dobrze, trzeba żyć jak się chce, ale pewne jego decyzje wydają mi się nie jego pomysłem.
1
@Odesseiron Trochę syndrom sztokholmski ze strony zarządu Barcy.
1
@fistaszjo podatny to on jest. Na kontuzje
0
@Odesseiron Otwórzcie swoje zamknięte główki najpierw :P
1
@fistaszjo Psychoterapeuta za dychę się znalazł lol
1
@fistaszjo Niestety nie widziałem żadnej pokuty z jego strony. A to jest chyba najważniejsze po tym jak się popełni błąd.
0
@fistaszjo Słuchaj sprawa jest jasna, z moralnego punktu widzenia Neymara obronić się nie da, dlatego trzeba przyjąć punkt widzenia podzielany przez wielu jego zwolenników: piłka to biznes i nie ma w niej miejsca na sentymenty. No i z biznesowego punktu widzenia chęć kupna Neymara okazała się ryzykowna, szkodząca biznesowi i ostatecznie nierealna.