La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1489 Culés

4

Djokovic odpada z US Open - glownie przez kontuzje. Przegral z Wawrinka 4-6,5-7 i 1-2 gdy wycofal sie z rywalizacji.

Kontuzja lewego ramienia u Serba. Duza szansa dla Federera z tej strony drabinki ktory po 2 pierwszych slabych rundach lapie rytm. Federer w 2 ostatnich rundach pokazal moc oddajac rywalom niewiele gemow. (Goffinowi tylko 4)

Oczywiscie sa tez w tej czesci drabinki Medvedev ktory jest w zyciowej formie i wlasnie Wawrinka - ktorzy zmierza sie przeciwko sobie w 1/4

0

@mekston Roger musi to wygrać

0

@mekston ale z tak serwującym Wawrinka jak dziś w nocy to i Federer może być bez szans

0

@FCB24 trudno powiedziec - bo Novak nie byl w pelni sprawny wiec i jego returnowanie moglo byc slabsze niz normalnie.

Do tego Wawrinka gra z Medvedevem z ktorym latwo nie bedzie. Rosjanin bardzo dobrze prezentuje sie na kortach twardych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?