La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

konto usunięte

34

Juve zmieniło trenera z betona, na kogoś kto pier*dzieli konsekwencje i od razu grają ładniej i co ważniejsze lepiej.

Dziwne, to tak można?

0

@Copernicus najgorsze jest to, że ten beton był łączony z nami...

2

@Copernicus Sarri był w Chelsea zwykłym betonem , można?

konto usunięte

1

@Copernicus Franek Smuda chyba bez pracy, by się nadał


0

@Copernicus to narazie jeden mecz, spokojnie

0

@Copernicus po co te gwiazdki w Twoich postach?

konto usunięte

0

@Danger204 dla inteligentnych

0

@Copernicus
Sarri, On zawsze przegrywał Lige Włoska prowadzac Napoli

1

@Socjopata hahaha wiedzialem co to zanim odpalilem link xD Ci co beke krecili pod nosem to hit :D

konto usunięte

0

@Copernicus Alegri nie był betonem. Zrobił profesurę z zabijania spotkań. Trochę szacunku.

konto usunięte

0

@krzychu1526 i kibiców przy okazji

0

@Copernicus Tak, a jak tydzień temu grali słabo z Parmą to nic nie pisałeś? Teraz piszesz, bo pasuje Ci do twojej teorii.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Nawet Guardioli zdarzały się gorsze mecze. Poza tym lepszym wyznacznikiem jest mecz z Napoli niż mecz z Parmą

0

@Copernicus No nie wiem. Napoli gra otwarty futbol to można w ataku wyglądać dobrze, a w obronie już Juve dziś słabo. Barca z Betisem też miała dobrą grę i wynik. Ocenimy nowe Juve za miesiąc/dwa.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Tez prawda :) 3-3 Xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: