La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

18

wszystkich trzeba wygonić z Barcelony bo wraca wielki Neymar, wkrótce dziadkowie, sąsiedzi Dembele i Rakitica będą ich błagać, udowadniać że przejście do PSG to najlepsza decyzja, istny cyrk

1

@goldmetaxa PSG to geniusze. Wiedziałem i od początku okienka mówiłem że chcą z nami pograć, tylko jeszcze wtedy sam nie wiedziałem w sumie jak chcą to zrobić. Ktoś już wczoraj o tym pisał. Kij tam nawet ze postawili najważniejsze osoby w klubie i zachęcają ich do robienia tysięcy kilometrów by nie załatwić absolutnie niczego ale zobaczmy do czego dochodzi - Barca zostanie zaraz bez neymara, z zawodnikami którzy mają świadomość że na dzień dzisiejszy przy najbliższej sprzyjającej okazji klub od nich zacznie pozbywanie się zawodników. Dla mnie to geniusze, naprawdę chciałbym żeby Barcelona w ten sposób prowadziła klub instytucjonalnie. majstersztyk

10

@snoopdegie A PSG zostanie z obrażonym Neymar faktycznie majstersztyk xd

0

@snoopdegie faktycznie geniusze, Barca ryzykuje, że zapał do gry straci rezerwowy Rakitic, a PSG, ż straci go Neymar, dotychczasowy lider zespołu.

0

@Nieznajomy rezerwowy bo dwóch meczów nie zagrał na początku sezonu xD

@Kusco15 przyjmowalem zakłady że neymar tu nie przyjdzie, więc chętnie się założę że szybciutko po zamknięciu okna neymar będzie grał dla psg tak jak grał i nie będzie nawet śladu po tym okienku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?