- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
Faro
5
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
26 odpowiedzi
Luciano99
57
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Borneo
1
Może być tak że nie będzie Bernardo Rushforda i i Alvareza
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
4
Jak Bartomeu dobije targu, to czapki z głów dla niego, całej delegacji i wszystkich osób związanych z Barcą, którzy w mniejszym, lub większym stopniu przyczynili się do sukcesu. Wyciągnąć Neya z PSG? Zadanie mega trudne.
Nawet jeśli w tym okienku by im się nie udało, to należą im się wielkie brawa za walkę do samego końca i determinację. Myślę jednak, że dogadają się jeszcze w tym okienku, bo skoro PSG miałoby go i tak za rok sprzedać za te 170 baniek i w międzyczasie użerać się z nim i płacić wysoką pensję, to mijałoby się to z celem.
15
@LuisSalvano Dobrze, że za parę dni pracę zaczynasz
0
@Socjopata Spokojnie, spokojnie. I tak będzie wrzucał posty o Neymarze.
0
@Socjopata A ty już znalazłeś pracę, czy dalej szukasz?
0
@LuisSalvano czapki z głów przed człowiekiem, który stał się już pośmiewiskiem na cały piłkarski świat? ha, napewno nie
1
@anonimek Dla ciebie może być pośmiewiskiem, dla mnie nie ;) Swoje za uszami ma i może nie jest idealny, ale pokazuje się z bardzo dobrej strony. A jego walka o Neya i determinacja do samego końca to przykład dla młodych, że nie można się poddawać.
0
@LuisSalvano Od ponad 2 lat pracuje xD
0
@Socjopata No to bardzo się cieszę :)
1
@Socjopata Pracujesz i masz czas siedzieć na stronie? Fajna masz prace.