- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
RanDiFCB
0
@AlexDark00 nigdzie nie powiedziałem że proste, rząd dyma mini i małych nawet średnich... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
0
https://mobile.twitter.com/ErykPSG/status/1166982688533880832
Oni już chyba sami nie wiedzą co piszą. :)
0
@kewin RMC - Kolejne slabe zrodlo. Musza sobie zrobic liste zrodel, ktorych nie warto czytac. :D
1
@kewin No i gitara, tak jak myślałem :) Ktoś w środku nocy palnął głupotę, której żadne inne źródło nie potwierdziło. Długo nie trzeba było czekać na sprostowanie.
0
@Rewolucja123 Słąbe bo? Napisali tylko, że PSG odrzuciło oferte Barcelony i że zaoferowana suma jest daleka od tego czego oczekują Paryżanie.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RMDagothek Tak, a 3h wcześniej napisali, że PSG zaakceptowało ofertę i trwają rozmowy z Rakitićem oraz próba przekonania Dembele do wypożyczenia.
0
@Rewolucja123 Pomysł dobry. Z drugiej strony, nie wiem, czy to nie jest trochę tak, że wiele zależy od danego dziennikarza. Czyli ogólnie stacja może słynąć z dobrej / słabej wiarygodności, ale poszczególni dziennikarze pracujący dla niej prezentują różny poziom.
0
@kewin a pytałem czy ktoś wczoraj weryfikuje te plotki przed powielaniem. Sami się ludzie nakręcacie każdą informacją to potem inni mają z tego pożywkę.
0
@LuisSalvano Napisali, że PSG zakceptowałoby 130M + transfer Dembele. Nie pisali nic o zaakceptowaniu innej oferty.