La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

9

Z cyklu "kiedyś to były czasy"


1

@kubix05 nie no wiadomo, dziewczyny też lepsze. Widać na zdjęciu jakie Hot, że aż nie wiedziałbym jak zagadać. 10/10

6

@Katalończyk 99 bez sensu komentarz. Widać, że starsze babcie, chodziło o to co ludzie sobą reprezentowali. Wszystkiego było mniej, więc i problemy były mniejsze, bardziej beztrosko się żyło.

1

@Klaudix ja wolę mieć wiekszy dostęp do wszystkiego niż żyć jak w jakies somalii. Skąd wiesz jacy byli ludzie jeśli pewnie tamtych czasow nie pamiętasz?
Najlepiej dać przypadkowe zdjęcie i pisać jak to się żyło lepiej bo na zdjęciu sobie przed domem siedza.
Teraz też tak możesz jeśli chcesz, nikt Ci tego nie zabrania.
Mi się żyje lepiej teraz bo jest większa świadomość, dostęp, technologia, szybsza komunikacja a nie ten zascianek i dzwonienie do znajomego z budki telefonicznej, fakt, super czasy xd

0

@kubix05 A gdzie bimberek? :P

0

@kubix05 Jakie kiedyś... U mnie na wsi nadal tak samo to wygląda :)

0

@Lola120 Jak się nazywa ta wieś? :P

0

@tadzik447 Za dużo byś chciał wiedzieć. Jeszcze mnie wystalkujesz i znajdziesz :)

1

@Lola120 no i się wydało :P nie no, tak pytam, bo myślałem, że tylko moja wieś jest tak zacofana :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?