La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

2

Bardzo dobrze, że Barcelona wygrała ten ostatni mecz z Betisem i to jeszcze w takim stylu bez kluczowych graczy. Gdyby zdarzyła się kolejna wtopa i 0 pkt po dwóch kolejkach, to nasza wesoła wycieczak pojechałaby tam dzisiaj po "zbawiciela" z niżem na gardle oferując każdą możliwą sumę. W obecnej sytuacji, kiedy zespół pokazał że nawet osłabiony potrafi wygrywać, a Griezz rokuje, Neymar jest raczej traktowany jako opcja i wartość dodana, ale nikt, kogo trzeba sprowadzić za wszelką cenę. Wydaje mi się, że to jednak troche lepiej ustawia nas w negocjacjach. Tak, wiem, to tylko jedno spotkanie, ale drużyna jeszcze po poprzednim sezonie jest kwestionowana i jeśli po dwóch kolejkach miałaby 0 albo 1 pkt, to mogłoby być trzęsienie ziemi żeby uratować sytuacje, nerwowe i niepotrzebne ruchy. A tak przynajmniej przedstawiciele Barcelony nic nie muszą, wszystko mogą. To PSG raczej musi pozbyć się problemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?