- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
22
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
167 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
0
Co do Ivana, ja szczerze mam to w nosie że raczej nie pogra w Barcy za wiele, facet odbiegal na moje od tej ekipy i tyle, to jest zwyczajnie typowa wymiana i tyle, nic więcej.
4
@Chwytliwy Obawiam się że w takim razie dalej będziesz rozczarowany :D
0
@Azi się przekonamy, ja się cieszę że możliwe że na moje wychodzi.
0
@Chwytliwy zawodnik idealny na słabsze drużyny w lidze, ale w LM tempo gry dla niego jest po prostu za duże i jednak to już nie ten poziom. Dziwie się, ze Juventus jest nim zainteresowany
1
@MessiGoldenBall a ja nie, lepszy niż sami i Matuidi oraz Can.
1
@Chwytliwy pewnie jak zwykle się mylisz.
0
@Chwytliwy Jeszcze w poprzednim sezonie - zdaje się że nawet w dyskusjach z Tobą, choć tutaj pewności nie mam - mówiłem że kolejny sezon będzie wyglądał tak jak wygląda.
Nikt nie ma (i nigdy nie miał) pewności na granie. Fakt, że Busi i Rakieta grali wszystko nie wynikał z wielkiej miłości Valverde. I ten sezon to pokazuje. Tak samo nie ma wielkiej miłości do S. Roberto i de Jonga. Każdy dostanie swoje minuty.
Najtrudniej może mieć Alena. Słabo wypadł z Bilbao. Teraz nie załapał się nawet do 18-stki. W zasadzie nie zdziwi mnie jeżeli pójdzie gdzieś na wypożyczenie na ten sezon - choć czasu do końca okienka zostało już mało.
0
@Bagsik88 nie dyskutuje z osobą która nazywa innych ironicznie "znawcami" oraz która pisze ze efekty live kloppa były po 4 latach, i która pisze ze frenkie to głównie dp, co jest wierutną bzdurą, żegnam.
0
@Azi Po Alenii nie będę płakać, ot dobry grajek, ale na moje za słaby na barce, jeśli Ivan i carles odejdą to puig niemalże na pewno dostanie więcej szans, oraz rafinha jeśli nie dozna urazu, świetnie gra jeśli chodzi o wymiennosc pozycji.
0
@Chwytliwy "znawca" - Klopp wedlug ciebie przyszedł do Liverpoolu w 2016 roku:D i do tego klamca bo pisałem, że Klopp miał dwa słabe sezony, a nie 4:)
0
@Chwytliwy Puig dostanie swoje szanse. Na ten moment kadra jest jednak zbyt szeroka. Pierwszeństwo zawsze będą mieli zawodnicy pierwszego zespołu.