La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

konto usunięte

2

Najbardziej wkurzający gatunek kibiców piłkarskich? Tacy, którzy wklejają info na Facebooka, tylko wtedy, gdy dana drużyna wygra. Ewentualnie cieszą się z porażek rywali. Wtedy gdy ich klubów przegra - milczą jak grób.

0

@NeroTFP Ja tam w ogóle nie wrzucam informacji o meczu na fb. Jakim zatem typem kibica jestem? :P

konto usunięte

0

@damianex10 No i spoko. Milczenie też jest fajne.

0

@NeroTFP Co? Jak Barca wygra Lige lub coś w tym stylu to dodaje post na fb, to znaczy że jestem irytującym kibicem? Poza tym to naturalne że jak drużyna przegrywa to kibic woli siedzieć cicho. Nie wiem kim ty jesteś ze takie rzeczy cię irytują

konto usunięte

1

@Kacper1432 Nie zrozumiałeś. Słowo klucz: "tylko". Wyobraź sobie kibica, którzy wpisują na Facebooku w stylu: "No i kolejne zwycięstwo Barcelony. Tak jest!!!" potem dodaje post "Hahhaa, ale słabiacy w Realu, znów -15 pkt. Tak jest", ale gdy już klub przegra, to nie napiszą nic i nie docenią klasy rywala. To jest właśnie irytujące.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?