La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

0

Może Zawierucha miał tylko tą jedną kwestie w filmie, ale pomyślcie tylko. Wychodzicie na fajka w robocie, a tu Margot Robbie już tu stoi i sobie narzekacie, że Quentin znowu przez 5 minut się tylko gapił na wasze stópki bez wydania żadnego dźwięku, w ogóle to w L.A okropna pogoda, no i jeszcze obgadacie za plecami Di Capro. Marzenie.
P.S Dobry film ogólnie, ale te zakończenie jest okropne.

0

@sebasek99 Dlaczego zakończenie jest okropne? dla mnie to najlepsza scena w tym filmie Cliff rozwalił system

3

@sebasek99 Przecież zakończenie jest piękne. Po prostu piękne.

0

@Grzesior667 @zodiak_10 Bo ta tragedia z Sharon Tate się wydarzyła i to jednak niedawno, więc jej zmienianie w taki sposób jest trochę dziwne. Moim zdaniem mocno nie na miejscu.

0

@sebasek99 Taka już wizja Tarantino, choć sam się mocno zdziwiłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?