La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

0

Czy Dembele to najgorszy transfer w historii Barcy biorąc pod uwagę również cenę jaką za niego zapłacono?

konto usunięte

1

0

@koksik2700 Jednak Kołczinio.

0

0

@koksik2700

Koltinho

0

@koksik2700 Cou chociaż zagrał sporo meczy. Na ten moment mysle, żenajwięlsza wtopa

0

@Grzesior667 Coutinho może jeszcze uda się sprzedać za przyzwoitą cenę. A co do Dembele to zobaczymy. :d

konto usunięte

0

@koksik2700 E tam. Trochę niewypałów było w mojej historii kibicowania. A trudno porównać dzisiajsze finanse w piłce, do tych z lat 90-tych

0

@koksik2700 Były gorsze.

0

@Odesseiron No zawsze można porównać na zasadzie pewnej skali. :d
@Rewolucja123 poproszę przykłady, chętnie poznam. Przy pamięci o tym jaką cenę zapłacono za Dembele, a np. takiego Douglasa.

0

@Odesseiron Łatwo porównać, wystarczy odnieść sumy transferowe do budżetu klubu w danym czasie i wszystko widać.

konto usunięte

0

@koksik2700 Oho znowu fanboy Neymara szuka dymu.

0

@MarioVeB! Cóż. Nie ukrywam pierwszego, a po drugie tylko pytam. Więc nie wiem o co Ci chodzi? :)

0

Jest na 2 miejscu za Cou

konto usunięte

0

@mkord @koksik2700 Z chęcią bym porównał, ale jakoś nie wiem jaki był budżet Barcelony w latach 90-tych, czy nawet na początku wieku.

0

@Odesseiron Trzeba by Ćwiąkały zapytać. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: